Prodejna:

Ardor-dřevěné podlahy s.r.o.

Řepčínská 12
779 00 Olomouc
Tel.:  603 504 523

Provozní doba
Po: 7:15  - 17:00
Út-Čt:  7:15  - 15:30
Pá: 7:15  - 14:00


Email:
ardor@ardor.cz

 

 

 

 

    

 

 

            

Možnost platby kartou.

Sídlo:

ARDOR-dřevěné podlahy s.r.o.
Řepčínská 12
779 00 Olomouc

IČ 04598521
DIČ CZ04598521

Výpis z OR

Pokládka podlah

V naší prodejně si můžete zakoupit materiál na pokládku dřevěných podlah, kromě samotných podlah prodáváme penetrace, nivelační srovnávací hmoty a lepidla od těchto výrobců:

Mapei (Itálie), Bona (Švédsko), Sika (Švýcarsko).

Dále v naší prodejně můžete zakoupit laky, oleje a vosky na dřevěné podlahy od těchto výrobců: Bona (Švédsko) a Junckers (Dánsko).

Na vyrovnání podkladů se používají běžně cementové nivelační hmoty, které mají jiné vlastnosti než hmoty pod dlažbu. Většinou mají vyšší pevnost, aby odolaly působení dřevěné podlahy.

Na lepení podlah Vám můžeme nabídnout dnes nejvíce používané a velmi kvalitní pružné polyuretanové lepidla. Jejich vlastností je trvalá pružnost a vynikající přilnavost k problematickým podkladům, jako jsou například anhydrity.

Lepení dřevěných podlah má také svá úskalí. Doporučujeme Vám, se předem obrátit na odborníky v této oblasti. Naše firma se specializuje jen na dřevěné podlahy, můžeme Vám proto poskytnout kvalitní informace. Ne každý,kdo pokládá podlahy tyto specifické znalosti má, u nás máte jistotu. Ještě větší jistotu a garanci dobře a odborně provedené práce budete mít, pokud si dřevěnou podlahu necháte položit naší firmou.

Pro pokládku podlah budete také potřebovat doplňkový materiál, jako jsou obvodové a přechodové lišty, parketové tmely a například válečky a štětce na provedení povrchové úpravy, přičemž všechny tyto materíály a drobné nářadí můžete v naší prodejně koupit.

Další samostatnou kapitolou je broušení dřevěných podlah, bližší informace naleznete na našich stránkách v sekci Broušení.