Prodejna:

Ardor-dřevěné podlahy s.r.o.

Řepčínská 12
779 00 Olomouc
Tel.:  603 504 523

Provozní doba
Po: 7:15  - 17:00
Út-Čt:  7:15  - 15:30
Pá: 7:15  - 14:00


Email:
ardor@ardor.cz

 

 

 

 

    

 

 

            

Možnost platby kartou.

Sídlo:

ARDOR-dřevěné podlahy s.r.o.
Řepčínská 12
779 00 Olomouc

IČ 04598521
DIČ CZ04598521

Výpis z OR

Jak se starat o dřevěnou podlahu a parkety

Údržba lakovaných dřevěných podlah

K údržbě používejte přípravek, který oživuje mdlé a poškrábané povrchy a dodává jim vzhled nově nalakované podlahy. Nanášejte jej pomocí mopu, hadru nebo brusky ve slaboulinké vrstvě na vyčištěnou podlahu (1 l/60-70 m2). Asi po půlhodině je speciální ochranný prostředek vysušený a lesklý a chrání povrch nalakované podlahy před nadměrným opotřebením. Četnost péče a údržby závisí na stupni namáhání. Mírně namáhané plochy by měly být ošetřovány přibližně každé tři měsíce. Silně namáhané plochy, jako schodiště, chodby udržujte v odstupu 3 až 4 týdnů. Dalším předpokladem pro zachování dlouhověkosti dřevěné podlahy je vyvážené prostorové klima. Optimální klima představuje teplotu 20-23 °C a relativní vlhkost vzduchu 50-60 %. Pro dosažení těchto hodnot doporučujeme umístit na topná tělesa odpařovače vody, případně místnost vybavit zvlhčovači vzduchu. Prostředky k údržbě podlah můžete zakoupit v naší prodejně.

Péče a údržba olejovaných podlah

Olejované podlahy jsou o něco citlivější než lakované. Musíte o ně pravidelně pečovat a dávat pozor na skvrny. Nejlepším způsobem je vysávání, ale čas od času bude podlahu třeba vytřít vodou, do níž byste měli přidat čisticí prostředek na olejované podlahy. Olejované podlahy potřebují vrstvu oleje obnovit. V domácích podmínkách je dostačující obnovit podlahu jednou za dva roky. Použijte k tomu přípravek na údržbu - vosk. Jeden litr vosku pokryje asi 70-100 m2.

NOVINKA

BONA SPRAY MOP

Čistící sada na dřevěné podlahy, laminát a korkové podlahy používané v domácnostech.

Tradičním způsobem, jak udržet podlahu v čistotě bylo: použít hadr, kbelík s vodou a univerzální čistící prostředek rozpouštěný ve vodě. S tím je ale konec! S novým Bona Spray Mopem stačí nanést prostředek na podlahu rozprašovačem, který je součástí mopu a jednoduše setřít mopem.

Bona Spray Mop obsahuje Bona čistič na podlahy 0,85 l, Bona Spray mop s otočnou hlavicí a Bona Čistící pad z mikrovláken, který spolehlivě absorbuje prach a nečistoty.

BLIŽŠÍ INFORMACE BONA SPRAY MOP